I to nie jest tylko mój problem, ale problem wszystkich. Ja sam sobie wpłacałem środki i to zauważyłem, bo mam wgląd w moje konto na tippinie a co jeżeli ktoś do ciebie wyśle dwa tipy z tego samego invoce?
Ani on, ani ty nie będziecie wiedzieli że środki do ciebie nie dotarły a zgarnie je chłop od tippina. DUżo ludzi zaczyna z tego korzystać, lechu zachęca.
Przecież powinna być afera z tego a ty mi mówisz że to mój problem? Co jeżeli tak będa ludziom ginęły tipy bo ktoś wyśle ci raz 3$ a po chwili pomyśli że jeszcze 1$ dorzuci i wyśle z tego samego invoce? Ludzi korzystających z tego będzie więcej i nawet nie będą wiedzieli że tracą siano.
Jeżeli typek mi nie przyzna że to problem u niego i że go naprawi a ja sprawdzę czy transakcje obie dochodzą, to robię aferę na reddicie.
Rozpierdalacie mnie że to mój problem. Przecież on mi oddał siano, ale nie o to chodzi, tylko o to żeby nie ściemniał i naprawił bug, bo w chuja leci a jak tego nie poprawi to będzie kroił ludziom cały czas
Tippin jest fajne do zbierania tipów, ale żeby tam coś wysłać to nie za bardzo, ja bym tam nic nie wysłał. Nawet nie da się wygenerować faktury na określoną kwotę. Nie można też wysyłać tipów pomiędzy kontami tippin -> tippin.
Wszyscy mnie rozpierdalacie i nie widzicie sedna problemu
Phi, no i co z tego? Ja mam -2sat. https://i.ibb.co/yyhrHy7/tippinme.png
Chłop nie uwzględnia przy wypłatach fee i je odlicza po transakcji. To nie nasz problem tylko jego. Leci w chuja i chce mnie zbyć pierdoląc że to wina LN.
On olał ten projekt, już po samym starcie pisał że za niedługo zrobi logowanie normalnie za pomocą hasła i maila, do dziś nic.
Nie chodzi o to. Odkryłem że typek ma bład u siebie przez który mogą ludziom ginąć pieniądze i mam to zostawić? Ty byś to olał?
Nie warto dopilnować tego żeby to gówno było poprawione, tylko przestać korzystać?
Ale sam mówisz, że gość ma w tyłku ten projekt. Może warto zrobić nowy albo coś. Jak najbardziej możesz walczyć, ale nie wiem czy coś się zmieni
Jakie walczyć? Typ kłamie, chce zamieść sprawę pod dywan. Jak już to ostrzec ludzi by chyba wypadało????
@cyberpunkbtc @fervi
Wysłaliście informację do dewelopera? Z tego co widziałem ma twittera.
Ma twittera. Najpierw do niego pisałem na twitterze ale nie odebrał nawet. Wczoraj wysłałem maila to odpisał. Dostałem powiadomienie tego posta na PM i myślałem że to PM, więc wkleję to co ci odpisałem:
Przeczytaj dokładniej oba te wątki. Typek myślał że mnie zwiedzie tym i że uwierzę w kit że to błąd LN a nie u niego a ja wiem że to musi być u niego. No i mnie wkurwia że wciska mi kit udając że wszystko jest ok.
Mnie to wisi, ale to się robi popularne i ludzie nawet nie będą wiedzieli że nie dochodża ich tipy. Ja sam sobie wysyłałem, więc mam wgląd w konto i to widziałem.
Pomyśl sobie że robisz invoce i komuś wysyłasz dolara tipa 1$. Po chwili uznajesz że jeszcze jednego $ mu wyślesz. Masz w pamięci ten invoce i go wklepujesz. Masz potwierdzenie że doszło a chuj, zostało na koncie devka. Ani donejtowany, ani ty nie iwecie że nie doszło...
Zadałem mu trudne pytania i napisałem że zastanawiam się czy zrobić aferkę na reddicie. A ten typek kiedyś dał z czymś dupy na reddicie i go tam nie lubili. Ten tippinme to miało być odkupienie jego win, czy cos dla tej społeczności :D
No i poczekam co on zrobi. Ja uważam że powinien przyznać że to bład u niego i powiedzieć że to załata. Po jakimś czasie bym sprawdził czy jest załatane.
Jeżeli bedzie ściemniał że to nie u niego problem, albo się nie odezwie juz no to co...?
Kurwa chyba wypadałoby ostrzec ludzi i opisać co się dzieje??? No ja wychodzę z takiego założenia a fervi kurwa wyjebane ma i pierdoli coś że olać tipin, że można na zapredzie tipy brać ale przecież nie o to chodzi.
Odkryłem buga przez który mogą ludziom ginąć pieniądze to kurwa wypadałoby o tym powiedzieć...
A tu zero reakcji, wszyscy maja wyjebane na to. Chuja kogo to obchodzi. Kurwa nie rozumiem podejścia :/