Nowe Śniadanie z Bitcoinem - czy warto obejrzeć?

Na pewno mamy fatalnie działający dźwięk :D BBDAO nie DAO na Mikrofork lepszy

W skrócie: Chyba nie, bo mało jako tako Bitcoina, ale żenująco nie było :D

Moje uwagi, spostrzeżenia itd.

- Energia słoneczna i kopanie. Lech zakład, że ludzie powinni mieć panele słoneczne i wiatraki i prąd przeznaczać na kopanie Bitcoina. Nie jestem ekspertem, ale chyba prądu za mało na zasilanie takiego Antminera ... Może lepiej by było odsprzedawać prąd do sieci, ale bez pośredników jako takich. Nie wiem na ile to możliwe i skupować prąd tanio ...

- Craig Wright XD
- Czemu Stressballi nie rozdajecie na Mirko i ZapRead?

- Trochę o możliwym przymusie (w przyszłości) udostępniania usług za Bitcoiny. Me gusta, chociaż warto się zastanowić czy nie można już teraz (z Lightningiem) tworzyć mikro-biznesów. Uważam, że tak i jest to w miarę łatwe, ale zarazem trzeba chcieć. Przeciętny biznes raczej nie wejdzie za szybko w Bitcoiny, ale można robić usługi, które są w pewien sposób automatyczne. Chodzi o to, że być może nie będziesz mieć wielu klientów, ale robić to wszystko w taki sposób, by to był dodatek do twojej pracy. Z czasem jeśli bitcoin się spopularyzuje to klientów będziesz miał więcej. Ciężko by było przez internet (chyba?) sprzedawać żywność tylko w Bitcoinie, ale jakieś własnoręczne wina, które mogą wiele lat leżakować ... kto wie? ;)

- Być może to ostatnie Śniadanie z Bitcoinem. Nie ma powiedziane, że na pewno koniec, ale też nie ma zaprzeczenia. Well yes, but actually no.