Zapraszam wszystkich mających coś ciekawego do powiedzenia na temat Bitcoina.

Forum będzie moderowane w miarę możliwości (w przyszłości). Filtrem jest mój własny smak tego jaka dyskusja jest dopuszczalna i o czym chciałbym czytać w internecie, gdy wchodzę na forum poświęcone Bitcoinowi. Regulaminu nie zapiszę, bo trudno jest napisać taki, do którego by nikt nie miał uwag.

Jak wam się spodobają założenia grupy, przyjdziecie, zostaniecie, będziecie czytać, a niektórzy także pisać i dyskutować. A jak nie, to są inne miejsca.

Póki co można crosspostować zawartość z innych grup, ale treści eksluzywne dla tej grupy będą oczywiście znacznie lepiej widziane i mam nadzieję, także lepiej wynagradzane ;) Ale nie piszcie dla wynagrodzenia, tylko żeby wymienić się ciekawymi informacjami. A przynajmniej próbujcie to dobrze udawać, bo po swej stronie mam niezły detektor bullshitu.

Za zauważone nadużycia będą ostrzeżenia oraz bany, w miarę jak na to pozwala platforma i czas (obecnie nie ma jeszcze takiej możliwości). Oczywiście, to jest internet, trolls gonna troll, ale mimo tego chciałbym sprawdzić na ile da się tego uniknąć w tym miejscu.

Nie znaczy to wcale, że nie dopuszczam pewnej dozy dramy. Bitcoin rodzi się i dojrzewa w bólach i jest tej dramy wokół niego sporo. Newsy w stylu życie na gorąco z tego światka, typu kto z kim przystaje, kto przestał być maksymalistą, kto grozi forkiem itepe są po prostu częścią tej sceny i są warte odnotowania lub mema, byle z umiarem.