Pawlo w końcu może bezpiecznie po mnie jechać i kłamać bo nie mogę odpisać. Dowiaduję się ciekawych rzeczy, np. że nigdy mnie nie mógł znieść, nienawidził mnie od początku, ale się jakimś cudem powstrzymywał! Jednak w końcu przeholowałem :/

"nic nie poradzisz takim kimś inaczej nie potrząśniesz. Odkąd się tu pojawił milczałem. Zresztą jak każdy ale kiedyś przychodzi czas, w którym musisz powiedzieć, dość tego."

...że pawlo jest hackerem a zapread miał być portalem dla hackerów i nie powinno być tu kont, żadnego logowania.

"na system biauka, na inwigilację, na fiata, na Trumpa i jego mury, na system totalnej kontroli. To miał być system dla hakerów a trzeba logować się jak na wypoku? Nie rozśmieszaj mnie takimi pytaniami, zapytaj lepiej deva kiedy wprowadzi identyfikację numerem telefonu na Zapread."

"nie przekonałes mnie, logowanie to jak pokazywanie paszportu na granicy ja nie chcę być niczyją własnością, ja nie chcę być obywatelem zapread nazwa taka czy taka, ja jestem obywatelem świata bez granic a tym bardziej w internecie. Szukacnie jeleni, którzy będą ufać na słowo to nie w bitcoinie."

 

Pawlo, podpowiem ci. Zapread to nie to czego szukasz. Anonimowy serwis bez logowania to https://www.4chan.org  i na nim powinieneś się odnaleźć ;)

Oczywiście jestem żałosnym shiciarzem, bo śmiałem napisać że szanuję devów Grina bo nie mają premine i nie robią go dla pieniędzy, jak wszystkie shity od dawna powstają...

"tylko cyber wie co jest spamem, kto powinien być usunięty i kto powinien w jakiej grupie pisać, jakie zakładać i oczywiście co pisać. Grin i Beam to nie shitcoin."

No bo nie można napisać obiektywnie prawdy, jeżeli jest pozytywna o żadnym alcie. Trzeba być zakłamanym fanatykiem BTC i jechać wszystko. Tak robią prawdziwi maxymaliści. Są zakłamanymi fanatykami a jak fakty są nie po ich myśli to fakty mają problem... Z resztą maxymalista zawiódł się również na @dpc8, bo się ważył tknąć scos innego niż BTC!


Ale to nic. Według pawlo James Lopp też się splamił, bo zainteresował sie ciekamywm projektem a ni tylko Bitcoinem. Tylko pawlo jest prawdziwym maxymalistą nieobiektywnym i zakłamanym... Bo prawda się nie liczy, tylko propagandai fanatyczne zaślepienie! Lopp dla ciebie już jest skończony. Pewnie odkąd się pojawił na Twitterze milczałeś, do dziś... ;)Idź pawlo na 4chan, bo zapread i jego developer chcą cię inwigilować, zmuszając cię do założenia konta żeby tu pisać! TO MIAŁA BYĆ STRONA DLA HACKERÓW! :D
A James Lopp to ciota i shiciarz ;)