Czy ja kiedykolwiek komuś usunąłem choć jeden post na wykopie? Podajcie mi choć jeden przykład! Ani razu nie usunąłem żadnego wpisu. Nieistotne jak spamował i jaki syf mi ktoś robił nie usunąłem na wykopie nikomu ani jednego wpisu. ALE MAM ZAPĘDY DO CENZUROWANIA PRZECIEŻ!

Przypomnę wam jednak co on zrobił. Kiedyś na spokojnie napisałem mu ścianę tekstu. Natrudziłem się i napiradę dużo napisałem na temat portfeli Bitcoina. On w jednej chwili wszystko to skasował bo mu nie pasowawało że człowiek i jego głupia teria zostali zaorani. Skasował wszystko, poza jednym wpisem w którym nie było najmniej merytorycznych argumentów - żeby wyglądało że nie pisałem nic konkretnego. Dlaczego nędzny komuch skasował również swoje wpisy? Bo się w nich odnosił do moich odpowiedzi, nie mógł ich zostawić żeby nie było widać na co odpisywał. Dzięki temu jak drakkar zapytał czemu cenzuruje to ten mu ściemniał że go wyzywałem. Napisałem naprawdę duży tekst na temat zabezpieczeń portfeli BTC i spokojnie mu tłumaczyłem, ale on skasował i moje wpisy i swoje a później ściemniałże tam nie było nic sensownego. To nie jedyny raz, pawlo też wielokrotnie kasował niewygodne wpisy.

JA NIE SKAOWAŁEM JEDO ANI JEDNEGO WPISU NIGDY! ALE TO JA JESTE FASZYSTĄ CENZOREM. WYTŁUMACZCIE MI WASZĄ LOGIKĘ!!!!


TUTAJ JEGO MULTI KONTA I SPAMOWE WPISY ROBIĄCE ŚMIETNIK:Na samym początku jak tu się zarejestrowal to nawet na wykopie pytał dlaczego dostał jakieś satoshi za nic. Wczoraj oczywiście juz zaprzeczał - standard. Sam się dziwił że dostawał cześć społeczności i z grup mimo że nic nie pisał. WIęc pozapisywał się do wszystkich grup byle tylko mu coś wlatywało.

Zwróćcie uwagę jaką reputację ma jego konto -170

Założył dwa konta Polnd-Stronk jak sam wczoraj przyznał "po to żeby cię wkurzyć"Podobno to miała być serwis z lepszymi treściami niz wykop. Życzę wam powodzenia w tworzeniu go z tym zjebem. Ja znikam. Mojego spamu tu nie będzie. Tymbardziej że robicie kurwę z logiki i nazywacie mnie CENZOREM .

Chyba nie rozumiecie pojęcia jakiego używacie. Cenzura ma miejsce kiedy usuwa się NIEWYGODNE DLA NAS TREŚCI, NIEODPOWIADAJĄCE NASZEMU STANOWISKU. 

Jeszcze raz zapytam.

CZY KIEDYKOLWIEK JA SKASOWAŁEM JAKIKOLWIEK WPIS NA WYKOPIE? ANI JEDNEGO I NIE WAŻNE CO KTO PISA, JAK ATAKOWAŁ I JAK MNIE WYZYWAŁ. DOSKONALE WIECIE ŻE NIGDY NIE USUNĄŁEM NIKOMU ŻADNEGO POSTA!

Ten idiota tu przylazł w jednym celu. Założył grupy żeby mnie wkurzyć jak sam przyznał, rzuca sie jak pasożyt na satoshi przy czym ja nie mam ochoty żeby on je dostawał pomimo ujemnej reputacji. Zakładał multikonta pawlo i pisał posty jakie wam wrzuciłem wyżej.


Na czym opiera się jego aktywność na wykopie? Na spomowaniu gówno wpisami, naśmiewaniu się z pawlo, mnie i Ryśka a przed wszystkim na atakowaniu Bitcoina ( i to bez jakichś dobrych argumentów, praktycnzie tylko pokzuje swój brak wiedzy).

Więc po co tu przylazł?

A to jest avatar jaki do niedawna miał na wykopie. Chyba nie muszę wam tłumaczyć co on przedstawia?


Weźcie rozpęd i pieprznijcie łbem w ścianę zanim kogoś nazwiecie cenzorem dzieciaczki