Szanowna społeczności ;) Prosiłbym o nieproszenie mnie na PW o banowanie kogoś, usuwanie postów czy napuszczanie jednych na drugich. Jesteśmy ludźmi inteligentnymi więc prosiłbym o zachowanie kultury wypowiedzi i nie używanie zbytnio argumentów ad personam. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie nawet jeśli jest odmienne od naszego i trzeba się z tym pogodzić. Opinia strony przeciwnej która widzi coś innego niż my również jest przydatna. Prosiłbym o niekontynuowanie wojenek z wykopu tylko wypowiedzi merytoryczne (bluzgi piszcie na wykopie :) )

Jako iż idea btc wywodzi się ze środowisk wolnościowych nie zamierzam nikogo banować (na chwilę obecną nawet nie mogę ;)) ani karcić za jego poglądy. Proszę tylko o dyskusje z zachowaniem norm społecznych i ograniczenie bluzg czy trollingu :P

Tak jak mówiłem nikt nikomu ust zamykać nie będzie byle poziom wypowiedzi był zachowany. Jeśli nie zgadzacie się z poglądami drugiej strony (normalna rzecz) starajcie się dyskutować na argumenty bez zbędnych emocji. Wiem, że czasem jest to trudne, szczególnie mając zatargi osobiste z innych portali. Czasem komuś nerwy puszczą i nie zamierzam za każdy bluzg czy każde podsmiechujki kogoś karcić ale liczę że zachowacie zdrowy rozsądek.